Ospělov – 27.-29.8.2010

Když se přiblíží konec prázdnin, znamená to pro členy Kruhu přátel, že se mohou sejít v Ospělově. A nejinak tomu bylo i letos, i když účast byla trošku menší než v posledních letech. Ale „stálice“ nezklamaly a nejen že přijeli, ale opět přivezly oblíbené pochoutky. A tak zase Kalinovi sbírali ocenění za výtečnou zelňačku a Jitka (s Mojmírem) za náramné plněné papriky. Ale ani hostitelka se nenechala zahanbit a svou troškou vlastně přispěl každý kdo se dostavil.
Vinou počasí se nekonalo naše večerní posezení u ohýnku a museli jsme se letos ukrýt (asi poprvé) do chalupy, ale o to méně jsme byli rušeni hlukem „marihuanové“ Noci básníků.
V drobném mrholení druhého dne jsme vyrazili na houby a s docela slušnými úlovky jsme se vrátili na chalupu k Navrátilům. To jsme si pak pochutnali právě na zmíněných paprikách a kromě Kyselků jsme zamířili domů. Tentokráte ale delší cestou přes „Galerii z ruky“ v Křížanovicích nad Černvírem, kde Jana a Hanka, ale i Lenka a Viťan obdivovali umění na právě probíhající vernisáži Jiřího Vovsa.
Fotky – Lenka, Viťa a snad časem i Kalka