Hamr potřetí

Potřetí v posledních letech jsme se vypravili po pozvání Martičky Sylvestrové-Lahodové k ní na chalupu na Hamru (Dolní Líšná u Sněžného). Přijelo nás nakonec 8, což je počet „tak akorát“ a dobrý k posezení, popovídání a hlavně k zazpívání.
Jako vždy o nás bylo hostitelkou vzorně postaráno a po „zabydlení se“ jsme se trošku podívali po okolí i s Čmoldou, pro kterého byla jeho vycházka asi prvním výletem po delší době rekonvalescence. Večer, jako vždy vzplál zase náš ohýnek a za doprovodu Kobovy a Viťanovy kytary se vzpomínalo na písně ještě nezapomenuté i ty – skoro zapomenuté. A i když nás k jedné hodině ranní (to se říká, že hodiny už bijú řídko) vyhnal od ohně déšť, byl to zase vydařený večer.
Druhý den ráno se vstávalo obtížněji, ale někteří ranní ptáčci i tak využili hezkého rána. Ke snídani jsme se už více méně všichni sešli a v příjemném povídání jsme si splnili tuto ranní povinnost. Následující výlet „na houby“ nebyl tak docela úspěšný co se týče „množství hub“, ale byl určitě fajn procházkou po lesích v okolí.
Polední „flamendr“ od Marty přišel vhod a odpoledne jsme pak už jen tak družně pobyli na zahradě, než nás čas přinutil k návratu domů do Brna.
Za: Martu, Hanku Š,Lenku, Janu a Marka, Čmoldu a Koba – Viťan