Rybí setkání (u Jany v atelieru)

Nejdříve to vypadalo všelijak, protože kamarádům se moc nechce mailovat, či dát nějakým jiným způsobem vědět, že s nimi máme počítat a tak nebylo vůbec zřejmé, zda se vůbec sejdeme a případně, kolik se nás sejde. Nakonec se ale sešlo poměrně velké množství lidí (asi 24), i když se někteří tak trošku míjeli. Zdenek Zatlec přišel mezi prvními a také první odešel a tak se nedočkal večerního překvapení. Své přání „Rybám“ přišli nečekaně projevit i Marta a Ivan Pšikalovi (poprvé a nečekaně) a později se ve dveřích atelieru objevil i Mirek Toman, tedy Pulec.
Takže bylo spousta nových témat, které bylo třeba probrat. Spousta let a akcí, na které bylo třeba vzpomenout, ale nakonec přece jen vzali Viťan a Pulec do rukou kytary a zazněly ty téměř zapomenuté a stejně nezapomenutelné písničky, které se v těch vzdálených letech v zeesce zpívaly.
Byl to velice povedený večer, za který je třeba poděkovat zejména Janě – za poskytnutí atelieru, novým návštěvníkům, kteří obohatili naše řady a konec konců všem, kteří přišli. Doufejme, že tato „mladá krev“ trošku rozproudí stojaté vody i na některých akcích příště. Aspoň občas.