< prosinec 2019 >
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Seznam vlastivědců je průběžně aktualizován. Prosím, v případě jakýchkoliv změn či nalezených chyb, dejte nám vědět. Viťan

SEZNAM VLASTIVĚDCŮ

ČÍSLO JMÉNO A PŘÍJMENÍ SOUČASNÉ PŘÍJMENÍ, příp. titul Členská práce
1 JANA JANDOVÁ URBANOVÁ,ing.arch. Nejstarší a nejkrásnější gotická stavba v Brně
2 VĚRA ADAMOVÁ BENEŠOVÁ Všeobecná zoologie Beskyd
3 IVANA SCHNEWEISOVÁ VYKYDALOVÁ Všeobecná zoologie Beskyd
4 DALIBOR KAČÍREK   Beskydy a lesy
5 ZDENA JAŠKOVÁ JIŘÍČKOVÁ O rostlinách
6 IVAN HÁLEK Doc. Chrám sv. Jakuba v Brně
7 VĚRA PÍRKOVÁ MEZEROVÁ Vývoj železničářství na Českomoravské vysočině
8 ANTONÍN MATOUŠEK ing. Vápenec
9 OLDŘICH REZNER   Beskydy – plíce Ostravska
10 ZDENĚK ZATLOUKAL ing.arch. Stručné dějiny městyse Doubravníka
11 HANA SKLÁDANKOVÁ + 1998 Užitečné jedovaté rostliny
12 VĚRA ČERSTVÁ   Rok s horskou květenou
13 JITKA KOČÁROVÁ VÁVROVÁ Rozdělení Beskyd
14 STANISLAV STRÁSKÝ   Špilberk
15 EVA TRNKOVÁ KREJČÍ   Dům pánů z Lipé
16 ANNA FRIMMELOVÁ   Stará radnice
17 LEOŠ ŠLECHTA   Historie Lužánek
18 JINDŘICH KAČER   Špilberk
19 LUDMILA MRÁZOVÁ KALINOVÁ, MUDr. Průmysl v českých zemích dříve a dnes
20 MARIE BOŽKOVÁ ZÁKRAVSKÁ Josef Lada
21 VÍTĚZSLAVA HOUDKOVÁ   Dušan Jurkovič
22 VLASTA KEPRTOVÁ KASPEROVÁ Ovocnářství v ČSR
23 HELENA SUKUPOVÁ WOLFOVÁ Palmy
24 ELIŠKA ŽVÁČKOVÁ   Keře našich lesů
25 JIŘÍ KUBÍK   Klimatické lázně
26 ALENA MOLÁČKOVÁ WEIGLOVÁ Včely a úly
27 ZDENĚK KALINA ing. Jarní květena
28 IVO MATOUŠ   Jarní květena
29 RUDOLF NĚMEC   Valašské lesy
30 JARMILA SLAVÍKOVÁ O rostlinách
31 JANA JAGOŠOVÁ MEZEROVÁ Průmysl na Slovensku
32 MIROSLAVA JAKEŠOVÁ KOČOVÁ Naše lesy
33 JIŘÍ ŠOPF   Sklo
34 JIŘÍ SKLÁDANKA   Průmysl Beskyd
35 MARTA SVOBODOVÁ CRHOVÁ-NOVÁKOVÁ Národní kroj Valašska
36 WILI NAJVAR   Lidové stavby na Valašsku
37 PAVEL VOJNA   Mariánské lázně
38 PAVEL STRAKA   Denní motýli
39 ANTONÍN BUČEK ing. Naše ryby
40 VRATISLAV NECHUTA Houby vyšší
41 PAVEL BEZDÍČEK Kníničská přehrada
42 JIŘÍ BARTOŇ PhDr. Královo Pole
43 EVA KUČEROVÁ RORSTINGEROVÁ Český Krumlov
44 LENKA BABÁKOVÁ MARTINSKÁ Užiteční brouci
45 KONSTANTIN RACLAVSKÝ ing. Vysoká zvěř
46 JARMILA JANDOVÁ KAZDOVÁ Zpěvní ptáci
47 ŠTĚPÁN KALINA Brněnský kraj
48 MILOŠ KACHLÍŘ Vysoké Tatry
49 JARMILA PLCHOVÁ UHROVÁ Pastviny
50 EVA PÁTKOVÁ KOGOSOVÁ Chráněné rostliny
51 MARIE FLÁMOVÁ   Polní rostliny
52 BOŽENA BUDÍKOVÁ   Škůdci ovocných sadů
53 LUBOMÍR SOJKA Strakonice
54 HANA ALEŠOVÁ Šlapanice
55 RUDOLF RŮŽIČKA   Průmysl Králova Pole
56 EVŽEN POLENKA   Využití toku Vltavy
57 PETR SVOBODA   Doprava města Brna
58 IVAN ŽIVNÝ + Hrad veveří
59 ZDENKA BARTONÍČKOVÁ NAVRÁTILOVÁ Troubsko
60 PAVEL KABELE   Vyškov
61 VLASTA PŘIBYLOVÁ   Šelmy
62 JITKA KOUTNÁ ADLEROVÁ Znojmo
63 JAROSLAV JOSÍFEK ing.arch. Betlémská kaple
64 ALENA MRŃOUSOVÁ   Rostliny rybářsky užitečné
65 MILOŠ MOLÁČEK   Draví ptáci
66 JOSEF JAMBOR + 1990 Průmysl Tišnova
67 JARKA JÍLKOVÁ   Jeseníky
68 IVO RACLAVSKÝ ing. Naši vodní ptáci
69 JAN STAUDEK   Orava
70 MILOŠ POLENKA   Nízké Tatry
71 OLGA ZATLOUKALOVÁ VODÁKOVÁ + 1999 Náměšť nad Oslavou
72 VOJTĚCH ŠTURSA   Hrad Templštýn
73 JIŘÍ BATELKA ing. CSc. IV. výzkumná expedice Slovensko
74 ANTONÍN PETRŽELKA   Dopravní podnik města Brna
75 MARIE HÁJKOVÁ PETRUŠKOVÁ Minerály
76 MARIE TYLOVÁ VAŠÍČKOVÁ Pohádky IV. expedice
77 MIRKA JÍLKOVÁ   Horstvo ČSR – Drahanská vrchovina
78 JANA MUZIKÁŘOVÁ KRÁLÍKOVÁ Nová radnice v Brně
79 EVA LYSÁČKOVÁ LIŠKUTINOVÁ Trenčín
80 VÁCLAV MYSLIVEČEK   Bohatství země
81 JIŘINA ŠMÍDOVÁ   Kralice
82 MARTA HYNKOVÁ BARTOŃOVÁ Brněnské pověsti
83 SYLVIE RICHTEROVÁ RICHTEROVÁ Macocha
84 ANNA ZAVADILOVÁ HERYNKOVÁ Blansko
85 MIROSLAV PROCHÁZKA   HIstorie Jevíčka
86 JANA JOSÍFKOVÁ DOLEŽALOVÁ + 2005 Planě rostoucí nejedovaté rostliny našich luhů a hájů
87 IVAN HORSÁK   Minerály
88 VÍT FRIDRICH ing. Plazi
89 JAROSLAV PTÁČEK   Telefon
90 MILAN KOCOUREK + 2012 Petrov
91 VOJTĚCH ŠKORPÍK   Letectví
92 KAREL PROKOP + 1984 Minerály
93 PAVEL MUSIL   Listnaté stromy našich lesů
94 BOŽENA JANČÍKOVÁ   Vodní rostliny akvarijní
95 MILOŠ PŘÍHODA   Vodstvo ČSR
96 ZUZANA KYSELKOVÁ KYSELKOVÁ Poděbradský dům
97 JAN PAZDÍREK   Moderní stavby
98 STANISLAV SYNEK   Výroba látek
99 LUDMILA FEITOVÁ MIKULICOVÁ Strážnice
100 JANA GRUBEROVÁ   Havlíčkův Brod
101 JOSEF STANĚK Modelářství
102 VLADIMÍR MOLÁČEK Zvířena vod stojatých
103 JOSEF ŠAFÁŘ Boskovice
104 PAVEL BRUZL + Nafta
105 MARTA BERNARDOVÁ Chrám sv. JIří
106 OTTO RICHTER Lidové hračky
107 JIŘÍ ZOBEC Kraje na Hané
108 HANA OMASTOVÁ REŽOVÁ MUDr. Letovice
109 MICHAL LENC prof. RNDr., Ph.D. + květen 2015 Nedvědice
110 JAN RŮŽIČKA Chrám sv. Tomáše
111 PAVEL KUBÍČEK Hlodavci
112 NAĎA SUZANOVÁ VALOUŠKOVÁ Teplomilné užitečné rostliny
113 JULIE PROKOPOVÁ HOUDOVÁ Teplé Vody
114 FRANTIŠEK KAPRÁL Podzemní vody a prameny
115 VÍT KOLÁŘ Kamenná sůl
116 LIBUŠE HOŠKOVÁ Nové zámky u Bučovic
117 JIŘÍ STRÁSKÝ Dějiny země
118 BOHUMIL HYNEK Uhlí
119 JIŘÍ DIBLÍK MUDr. Kunštát
120 ILJA DUDA Bouzov
121 VLADIMÍR SIMANOV Škůdci lesa
122 EVA PEŠKOVÁ Léčivé byliny
123 JIŘÍ LEFNER Léčivé byliny
124 ILONA RICHTEROVÁ STEJSKALOVÁ Mgr. Buchlov a Buchlovice
125 JOSEF DOSOUDIL Bučovice
126 JITKA HOLUBOVÁ Pouzdřanská step
127 NORA ZAORÁLKOVÁ PEŘINOVÁ Vysoké Tatry
128 ZDENA ZAORÁLKOVÁ VDOVCOVÁ Vysoké Tatry
129 JANA LACINOVÁ ZRONKOVÁ Moravská fajáns
130 HANA BRUNECKÁ ŠTĚPÁNKOVÁ Květena Pavlovských vrchů
131 JIŘÍ PROKEŠ Nové Město na Moravě
132 JELENA JAMBOROVÁ POLÁČKOVÁ Květnice
133 MARTA KRČMOVÁ PŠIKALOVÁ Léčivé rostliny a užití
134 PETR ALEŠ Velikonoční kraslice
135 JAN FARKAČ České divadelnictví v Brně
136 LEO ALSTERN Stan jehlan
137 NINA MATULOVÁ Jaro u lomu ve Strážné
138 JAROSLAV HORÁK Geologie Pavlovských vrchů
139 JIŘÍ TOMAN MUDr.+2002 Příroda jižních Čech
140a ALEŠ LACINA Barokní Brno
140b MARIE DOSPĚLOVÁ Dílo Aloise Jiráska
141 ZUZANA RICHTEROVÁ Ptáci v našem sadě
142 ANNA PERGLOVÁ Přírodní rezervace v Čechách
143 MARIE NECHVÁTALOVÁ  
144 KAREL DÍTĚ Hrad Veveří
145a GUSTAV SCHNEWEISS   Po stopách české zvěře
145b ANNA VESELÁ TANČEVA Ptáci na jaře
146 MARTIN BRUNECKÝ Ptačí budky
147 PETR ŠPAČEK Plevelné ryby
148 MARIE SVOBODOVÁ Historie Petra I.
149 JIŘÍ BARTOŠ Naše zvířena na jaře
150 ZDENĚK SLANINA Prof. Dr. Románská Praha
151 JIŘÍ KOTLÁN Ptáci v Lužánkách
152 JARMILA OVESNÁ CÁSKOVÁ Krajky a výšivky
153 JANA BLAŽKOVÁ Pozorování rybníčku
154 ILJA VYSKOT Hrad Veveří
155 ANNA SLANINOVÁ UHLÍKOVÁ   Ing. Ptactvo Jižní Moravy
156 MILOŠ PAPÍRNÍK Hry dětí na Stalinových sadech
157 MIROSLAV KOUŘIL Historie brněnského hradu
158 PAVEL OTEVŘEL Karlštejn a Křivoklát
159 EVA TOMANOVÁ OVESNÁ Léčivé byliny
160 JIŘÍ NEUMAN Nejznámější ryby
161 PETR KOLÁŘ JUDr. Vranov nad Dyjí
162 BÉĎA MOŠ Mechy a kapraďorosty
163 VLADIMÍRA STARÁ KOSTŘICOVÁ  
164 VĚRA SKLENAŘÍKOVÁ WOGELTANZOVÁ Hanácký kroj
165 JAN STAVINOHA JUDr. Tuřany
166 LUBOŠ TELECKÝ Ryby našich vod
166 PETR BRONEC Kniha a význam knihy
167 DARJA ZEMANOVÁ ŠIMÍČKOVÁ Brno v 17. století
168 HANA KRATOCHVÍLOVÁ PILAŘOVÁ Horské rostliny
169 SVATAVA HRADILOVÁ KOCMANOVÁ Ovocné stromy
170 EVA RYŠKOVÁ PROVAZNÍKOVÁ Růže
171 PAVEL ŠMÍD Masožravci
172 MILENA TELECKÁ BOGDÁLKOVÁ Jehličnaté stromy
173 JAROSLAV RYŠKA Drahokamy
174 ZDENĚK HONS Mgr. Vyšné Ružbachy
175 JIŘÍ PEŠEK MUDr. Květy Tater
176 MARIE KAČEROVÁ FOREJTKOVÁ Jarní Květiny
177 JAROSLAV KOUŘIL Houby
178 PAVEL KOLÁŘ JUDr. Šest českých zámků
179 JIŘÍ LANG Mikulčice
180 MIROSLAV TOMAN MVDr. Naši dravci
181 PAVEL SKLENÁŘ Pěvci
182 JOSEF ŠAFÁŘ Hlodavci
183 JIŘÍ KUDLIČKA Dravci
184 DUŠAN SOUDEK Brouci
185 ANTONÍN HOLUB MVDr. Ryby v Zlatotoku
186 PETR BRUNECKÝ ing. Naše stromy
187 HELENA LEHKÁ Šelmy psovité
188 ZDENĚK TOMEČEK Opice
189 JIŘÍ HOLÁSEK Jeleni
190 PETR KUDLÁČEK Lichokopytníci
191 VLADIMÍR SOVÁK Krkonoše
192 RADOMÍR HOLÁSEK Sport
193 MOJMÍR RYŠKA Hrady a zámky
194 JAROSLAV HOLUB Brno
195 PAVEL KŘÍŽ  
196 MILAN ZÁMEČNÍK Šelmy kočkovité
197 VLADIMÍR MARŠÁLEK + Ryby našich vod
198 JIŘÍ RAISER Stromy
199 SOŃA DVOŘÁČKOVÁ Šelmy kočkovité
200 MARIE KUDLÁČKOVÁ VOSTREJŽOVÁ Služební psi
201 PAVEL NOVOTNÝ ING. Houby a mochomůrky
202 MIROSLAV SVOBODA Česká města
203 KAREL LEHKÝ Antilopy
204 JIŘÍ KOTULÁN Historie města Jeseníku
205 IVAN PŠIKAL MUDr. Ptáci
206 JIŘÍ EISENBRUK PaeDR. Ptačí pera
207 IVAN SKLENÁŘ ING. Hadcová step
208 PETR KŘÍŽ ING. Heraldika
209 PETR VAŠEK Brněnská přehrada
210 JANA UHROVÁ ŠANCOVÁ Kralice
211 ZBYNĚK GRUNWALD ING. Hrady a zámky jižních Čech
212 ZUZANA NEUMANOVÁ STAŃKOVÁ Historie Brna
213 PETR UHER Kralice
214 JAN ŠPIČÁK Kočka domácí
215 PAVEL HANZL ING. Geologické složení jižní Moravy
216 VÁCLAV PÁRAL MVDr. Dolní Věstonice
217 MARCELA RUTHOVÁ SPÁLENKOVÁ Stará radnice
218 JIŘÍ KOLŠOVSKÝ Moravské hrady
219 PAVEL TŘÍSKA Stromy
220 LENKA ČULÍKOVÁ CARO Samotín
221 KAROLINA HOLUBOVÁ ZEMANOVÁ, MVDr. Velikonoce
222 MARTA JAMBOROVÁ SYLVESTROVÁ Jedovaté rostliny
223 VÁCLAV POTĚŠIL Brno
224 EVA JEŘÁBKOVÁ HONSOVÁ ZKL
225 VÁCLAV FLÓDR ZJŠ Brno
226 IVAN MUSIL Brno
227 DANA CHATRNÁ Velká Morava
228 TAŤÁNA BERKOVÁ SOJKOVÁ Zvyky v květnu
229 JIŘÍ FLÓDR Ochrana přírody
230 IVANA SOBOTKOVÁ PŘECECHTĚLOVÁ Jedovaté houby
231 PETR BOHÁČEK ING. Naši dravci
232 VÍT RUDÝ + 2009 Stromy
233 PETR PŠIKAL MUDr. Dravci
234 LUDMILA VESELÁ SÍSOVÁ + Nové Město nad Metují
235 DANA KOTULÁNOVÁ CHLÁDKOVÁ, PharmDr. Kulturní památky na Slovensku
236 KVĚTA ČÁPOVÁ JANDOVÁ Květiny
237 OLGA ČECHOVÁ DVOŘÁKOVÁ Brouci vrubounovití
238 PETR MOŽNÝ MUDr. Brouci
239 JIŘÍ HUBL Moravské muzeum
240 STANISLAV DRÁB Brno
241 EVA KOTULÁNOVÁ Stopy
242 BARBORA KUDLÁČKOVÁ STRÁNSKÁ,Mgr. Léčivé a chráněné rostliny
243 VĚRA NOVOTNÁ BĚLOHOUBKOVÁ Neznámé houby v kuchyni
244 VÍT HAVEL ING. Chráněné květiny
245 JIŘÍ MIČÁNEK ING. Polní rostliny
246 JARMILA KOSOUROVÁ KOVÁŘOVÁ,MUDr. Rostliny
247 MILENA SOBOTKOVÁ Léčivé rostliny
248 JITKA RUDÁ TELECKÁ Rostliny
249 JAN RUDÝ Brněnské Lužánky
250 VLADIMÍR AUDY Stará radnice
251 RADIM FIŠER Květnice
252 IVAN STEHLÍČEK Rostliny – pozorování
253 ALEŠ POSPÍŠIL Květnice
254 HELENA TŘÍSKOVÁ HLOŽÁNKOVÁ,Mgr. Hry dětí
255 PETR TAUŠ Erby okres. měst v Jihomoravském kraji
256 LIBOR RUTH Slavkov
257 ALEŠ VLKANOVA Nová radnice
258 LENKA VODIČKOVÁ MIČÁNKOVÁ Petrov
259 JIŘÍ PAKOSTA Ing. Znaky měst Jihočeského kraje
260 IVANA ZDEŃKOVÁ ŠVAŃHALOVÁ Luční květiny
261 LUDMILA VEČERKOVÁ MATOUŠKOVÁ Lesy Strážovské hornatiny
262 PETR JIRÁSEK Ptáci Strážovské hornatiny
263 IVO STUDENÝ Ptáci – Šumava
264 LENKA KORSESKOVÁ ŠÍROVÁ od 21.8.2009 Léčivé rostliny
265 MAGDA MALÍŠKOVÁ  
266 DARJA PAVLÍKOVÁ NEKOVÁŘOVÁ,Ing. CHKO Jeseníky
267 PETR KOPOR Kašny a fontány v Brně
268 VLADIMÍR BODEČEK Ochrana přírody
269 JIŘÍ STREIT Jarní rostliny
270 VÁCLAV ŠTĚPÁNSKÝ Hrady na XXIII. LE
271 ZDENĚK ZLATUŠKA Houby
272 IVO HLOŽÁNEK Ing. Houby XXIII. LE
273 HANA ROTHALOVÁ LASHINOVÁ Kostel Nanebevzetí Panny Marie
274 IVANA KLÍMOVÁ ŠVECOVÁ Denní motýli XXIV. LE
275 JITKA MUSILOVÁ DRÁPALOVÁ Denní motýli XXIV. LE
276 VLADIMÍR VYKOUKAL Brněnské knihovny
277 ROMAN LUSTIG Erby obecně
278 JANA STAŃKOVÁ SLAVÍKOVÁ Chodsko
279 EVA CHLOUPKOVÁ POSPÍŠILOVÁ Pozorování rostlin
280 ZORA POSPÍŠILOVÁ RICHTEROVÁ Stránská skála
281 JITKA BURKOVÁ SUSKÁ,MUDR. Trávy
282 JAN SVOBODA Moravský kras
283 HELENA VALÍČKOVÁ SZILVÁSI Běžné houby
284 GUSTAV PROKOP Mineralogie
285 RADEK SVOBODA Ptáci
286 JIŘÍ BLAHYNKA Nerosty
287 PETR STEINHAUSER +1997 Brouci
288 IVA VITANOVSKÁ NOVOTNÁ Houby
289 PAVEL ŽAMPA Běžní živočichové
290 VÍTEK URBAN MGR. Dominikánský kostel v Brně
291 MAREK DVOŘÁK MVDR. Kraj Vítězslava Nezvala
292 PETR STANĚK Památky v Brně
293 MICHAL PATRÁK Slavné bitvy okolí Brna
294 OLGA SUCHÁNKOVÁ HUMLOVÁ  
295 RADEK HERMAN Minerály
296 MIROSLAV ONDRÁČEK Brouci
297 RADKA TAUŠOVÁ MYSLIVCOVÁ Renesance v Brně
298 PAVLÍNA TOMÁŠKOVÁ SPĚŠNÁ,ING. Houby XXVII. LE
299 LENKA MRŃOUSOVÁ SEKANINOVÁ Koniklece
300 IVANA BURKOVÁ ČERNÁ Trávy
301 PETR VITOUCH Telč
302 KATEŘINA DĚDKOVÁ UHLÍKOVÁ, +2008 Kůry stromů v Lužánkách
303 SYLVA ŠIKRALOVÁ STEJSKALOVÁ Květiny kvetoucí koncem května v lomu za Obřanami
304 TOMÁŠ HORKÝ Hrad Cimburk
305 TOMÁŠ KÁŃA Ivančice
306 JAN ŠTINGL Stará radnice
307 JOSEF JEŘÁBEK Způsob života a stará architektura na Oravě
308 ROMANA KYSELKOVÁ CARON Špalíček
309 JAROSLAV TREPEŠ Český Šternberk
310 HANA STODŮLKOVÁ + 1987 Luční květiny
311 LUDMILA VYKOUKALOVÁ SKŘIVÁNKOVÁ Kostel v Doubravníku
312 PAVEL ŠIKRAL Pamětní desky v Brně
313 KATKA ŘÍHOVÁ KŘÍŽOVÁ Muzea Jihomoravského kraje
314 LENKA PILNÁ NAGYOVÁ Pernštejn
315 JIŘÍ ŠIMÁČEK Slavkov 1805
316 RADKA HEJMALOVÁ Kostel sv. Tomáše
317 EVA TOMAŠTÍKOVÁ HVIŽĎOVÁ Královopolská strojírna
318 MARCELA HANDLOVÁ KŘIVÁNKOVÁ, ING. Byliny Kozinků a okolí
319 IVA FLEISCHLINGEROVÁ Hmyz
320 RENATA VÝMOLOVÁ Listy
321 PAVEL S"USS Fotografické triky a techniky
322 PROKOP VESELÝ Rok na rybníku
323 LEV HOLÝ Secese
324 HANA ZAHÁLKOVÁ MGR. Dolní Kounice
325 ŠTĚPÁNKA JEŘÁBKOVÁ Malá Fatra
326 DANUŠE VÍTKOVÁ MGR. Kostel sv. Mořice v Kroměříži
327 VLASTA TIŠNOVSKÁ Včela medonosná
328 IVO VEJROSTA Česká Výskytná
329 VÁCLAVA ŠVEJKOVSKÁ Dějiny Rožňavy
330 ZUZANA ŠTĚPÁNKOVÁ Nejstarší dějiny obce Lelekovice
331 HANA FUČÍKOVÁ Románský sloh, gotika a renesance
332 LIBOR PLEVAČ Vysoké Tatry
333 PETRA TOMÁŠKOVÁ Souhvězdí
334 DAVID KLÍMA Rumunsko
335 ŠÁRKA JANOŠKOVÁ PRODĚLALOVÁ Prvohory
336 MARTIN VALÍČEK Špilberk
337 JIŘÍ STUDENÝ Konečné tramvají
338 ROMAN MAŠIJA Vážany nad Litavou
339 PAVLA JIRÁSKOVÁ CHKO Jeseníky
340 HANA KOMÁRKOVÁ MALÁ Vranov u Brna
341 JARMILA VÍTKOVÁ MHD v Brně
342 INGRID WALTEROVÁ Stará radnice
343 LENKA ŠTĚPÁNKOVÁ Jizerské hory
344 LUKÁŠ SMÉKAL Brněnské klima
345 MARTIN SMÉKAL Technické muzeum
346 RUDOLF JURIŠICA Zpracovaný vlastivědný výzkum II. oddílu ze 34. LE
347 JIŘÍ NOVOTNÝ Poštovní holubi
348 MAREK PILAŘ Rosicko-brněnská dráha
349 MICHAL POHL Babice
350 JANA BADINOVÁ Moravský krumlov
351 MICHAL JANOŠKA Chráněné rostliny
352 MARTIN ŘÍHA Železnice
353 LUCIE PAVLÍČKOVÁ CHKO Pálava
354 LUCIE MATULÍKOVÁ Koření
355 RENATA ŘEŘUCHOVÁ Rostliny našich polí a luk
356 DAVID GROSS Loucký mlýn
357 BOHDAN FARNÍK Krkonoše
358 HANA VYKOUKALOVÁ Chráněné lokality v Brně
359 TEREZA PAVLINCOVÁ URBANOVÁ Květiny u Vrbovce
360 ALEŠ MARKYTÁN Ptáci
361 PETR ŠENK Hluboké Mašůvky
362 JAN DANIEL Ivančický viadukt
363 PETR BARTOŠ Akvarijní ryby
364 JITKA DANIELOVÁ MARTÍNKOVÁ, ING. Památky Vranovské přehrady
365 ZDENĚK BRUZL Brno – proměny města
366 PETR BOŽEK Vlastivědná práce o počítačích
367 JIŘÍ ŠAŠEK Morče a jeho chov
368 MICHAL TREPEŠ + 1999 Moravský kras
369 KATEŘINA ŠUDÁKOVÁ Znojmo
370 IVA GRUNTOVÁ Koně
371 TOMÁŠ MRKOS Ohně
372 ZDENĚK FORET Modřice
373 DITA KLÍMOVÁ 39. LE Valaská Belá
374 MARTIN KUBÍN + 2002 Zámek kroměříž
375 BARBORA ŠMÍDOVÁ Předklášteří u Tišnova
376 TOMÁŠ NOVOTNÝ Heraldika
377 RADIM VALENČÍK Tábornické dovednosti
378 KATEŘINA TROJANOVÁ SOJKOVÁ Zřícenina Rokštejn
379 MARTIN VIŠČOR Pasohlávky
380 JANA BOŽKOVÁ Brněnská zoologická zahrada
381 OLGA NAVRÁTILOVÁ Schwartzův dům a Kleinův palác
382 JAN ŠKAMPA Technický vývoj lodi
383 MAREK HOLÝ Máme doma zvíře
384 GUSTAV ZLATÝ Tvůrci hrobů egyptských králů
385 KRISTÝNA TROJANOVÁ ZÝKOVÁ Krásy Vysokých Popovic
386 JAN STUDNIČKA Historie města Čáslavi
387 ADAM ŠMÍD Plumlovský zámek
388 JAN MATUŠKA Husité a spol.
389 JAN KOVAŘÍK Pokojové rostliny
390 JAN KAČER Z historie brněnského pohostinství
391 ZUZANA VRBKOVÁ Ing. Rajnochovice
392 IVA RACLAVSKÁ Chráněná příroda
393 MICHAL JANÍK Ing. Špilberk
394 JAKUB ČERNÝ Ing. Člověk pod vodou
395 JAN KUBÍN Ing. Technické muzeum v Brně
396 JAKUB ANTONICKÝ Údolí říčky
397 JANA VRBKOVÁ Mgr. Pes a jeho svět
398 IVA TRNKOVÁ Brněnská přehrada a okolí
399 KAMILA OLEŠOVSKÁ Řečkovice
400 JAN RUDÝ Ing. Zámek Vranov nad Dyjí
401 KATEŘINA URBANOVÁ Naše lesy
402 ELIŠKA KOVÁŘOVÁ Psi
403 VERONIKA ZLATÁ Škampová Kostel sv. Jakuba
404 ALICE AUDYOVÁ Včely
405 ALICE NAVRÁTILOVÁ Kočky
406 MICHAELA MARKOVÁ Polešovice a okolí
407 KATKA TRNKOVÁ MŮČKOVÁ Ivančice
408 ZUZANA TULISOVÁ Hlodavci
409 LENKA TROJANOVÁ Třebíčské betlémy
410 PETRA NEKOVÁŘOVÁ Jan Santini – působení na Žďársku
411 JIŘÍ RUDÝ Ryby
412 JAKUB HORÁK Formule
413 JAN TOMEČEK Spišský hrad
414 TOMÁŠ NEKOVÁŘ Historie a současnost muzeí v přírodě
415 TOMÁŠ SEKANINA Vltava
416 TEREZA BARTŮŇKOVÁ 2009 Crhová Černovice
417 MICHAL JAŠEK Vesmír
418 MARKÉTA TULISOVÁ Kytovci
419 MARTIN VORÁČ Města v UNESCO – Telč a kroměříž
420 RADEK DANÍČEK Brněnské ZOO
421 ALEŠ ONDRÁČEK Po cestách železných
422 JANA NEKVAPILOVÁ Hvězdy
423 IVANA ŠPIŘÍKOVÁ Genetika
424 DANA VONDRÁKOVÁ Činčila
425 PAVLA KREJČÍ Historie krasobruslení
426 RENATA VÁLKOVÁ Kostel sv. Jakuba
427 ANNA NOVOTNÁ Léčivé rostliny
428 IVA PŘICHYSTALOVÁ Plavání
429 LUCIE KLIMENTOVÁ Souhvězdí
430 ADAM KREJČÍ Rybaření
431 MARTIN HLAVOŇ Opevnění města Brna
432 FILIP MIČÁNEK Nejkrásnější turistické oblasti ČR
433 MARKÉTA NEŠPOROVÁ Holocaust
434 ALENA NEKVAPILOVÁ Rakovina
435 TOMÁŠ VENCLÍČEK Pivovar Starobrno
436 RENATA KALOVÁ Vlastivědné výzkumy
437 JAN CIMR Vývoj opevnění hradů a pevností na našem území
438 JIŘÍ MIČÁNEK Jeskyně v Moravském krasu
439 JAKUB ZÁMORAVEC Zbraně z druhé světové války
440 DENIS ZELENKA Den D
441 LUCIE ŠTEFANOVÁ Hanušovice
442 RADKA FRITZOVÁ Slovinsko - Julské Alpy
443 TOMÁŠ CIMR Dakotové
444 MARTIN VAŠEK Dopravní podnik m. Brna a IDS JMK
445 ROMAN HRUŠKA Využití multimédií v ZS
446 JAN MITTNER Hokejbal
447 TEREZA JANÍČKOVÁ Potápění
448 ONDRA DANĚK Adršpašsko-Teplické skály
449 ONDRA NEČAS Baseball
450 PETRA VAŠKOVÁ Lehká atletika
451 MATOUŠ PROCHÁZKA Armáda České republiky
452 MARTIN TOMÁŠEK Dálniční úsek Ivanovice na Hané
453 BARBORA KLIMENTOVÁ Koně
454 JAN ŠVÁBENSKÝ Tramping
455 ZUZANA NEČASOVÁ Šifry
456 PETRA KOLÁČKOVÁ Hasiči
457 ŠIMON ANDRESEK Box a jeho varianty
458 LENKA ZEMANOVÁ  
459 FRANTIŠEK URBAN  
460 KATEŘINA MITTNEROVÁ  
461 JAN FENCL  
462 ZUZKA URBANOVÁ  
463 VOJTĚCH ŠVÁBENSKÝ  
464 MAGDALENA MITÁČKOVÁ  
465 VERONIKA LESČINSKÁ  
466 GÁBINA MACÍKOVÁ  
467 ANIČKA NEŠPOROVÁ  
468 ZDENĚK BRÝDL  
469 SIMONA DUBOVÁ  
470 VERONICA VÍTOVÁ  
471 MARKÉTA ROKYTOVÁ  
472    

 

Kontakt

14. TSP Zeměpisná společnost
"Po cestách vlasti"
Lidická 50 (SVČ Lužánky), 658 12 Brno

e-mail: martin@zeeska.cz
Tel. SVČ Lužánky: 549 524 111
IČ: 64327272